آرتابیت افزار پویا ( ایران اپکس )

شرکت آرتا‌بیت افزار پویا با بهره گیری از بهترین متخصصان در حوزه Oracle و Oracle APEX و با بکارگیری استانداردهای مورد قبول و از طریق توسعه فناوری اطلاعات در سازمان‌ها و موسسات خصوصی و دولتی، می‌کوشد کسب و کار مشتریان خود را بعنوان شرکای تجاری، توسعه دهد. این شرکت تنها ارائه دهنده پلاگین‌های سفارشی و رابط کاربری سفارشی در این حوزه است. آرتا بیت با تکیه بر بیشترین تجربه حرفه‌ای بنیان گذاران و متخصصین خود در حوزه Oracle APEX و نیز در زمینه سیستم‌های اطلاعات مدیریت و فناوری تولید نرم افزار، مسیر پیشرفت در راستای ارائه خدمات بهینه به مشتریان را هموارتر ساخته است. آرتا‌بیت افزار پویا تنها شرکت ایرانی است که با انجمن Oracle APEX در تمام دنیا در ارتباط می‌باشد.

نقشه راه ما

عدم انحصار‌گرایی در بازار تمام انحصاری اوراکل ایران، استراتژی شرکت آرتا‌بیت افزار پویا می‌باشد. ما بر این باور هستیم که دانش استفاده از ابزارهای اوراکل را گسترش دهیم بدون آنکه سیاست‌های وابسته گرایانه را نسبت به محصولات تولیدی در پیش داشته باشیم. بنابر این همکاری با مجموعه آرتا‌بیت همواره شامل سه گام آموزش، تولید و مشاوره خواهد بود.

زمینه‌های همکاری با مشتریان

طراحی و تولید سیستم‌های نرم‌افزاری بر اساس فرایندهای عملیاتی سازمان‌های متوسط و بزرگ
ارائه خدمات نصب، راه اندازی و پشتیبانی سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در حوزه اوراکل
نظارت و مشاوره در خصوص طراحی و تولید نرم افزار و بهینه‌سازی سیستم‌های تولید شده قبلی
ارائه پلاگین‌های سفارشی برای Oracle APEX به درخواست مشتری
مشاوره در خصوص بهینه سازی سیستم‌های تولید شده قبلی در سازمان مشتری با ابزار اوراکل

فعالیت ما در یک نگاه

در حال حاضر شرکت آرتا بیت افزار پویا، با دارا بودن مجموعه‌ای منحصر به فرد از سیستم‌ها در حوزه Oracle APEX آماده ارائه خدمات نرم افزاری به وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها، شرکت‌های هلدینگ دارای شعب و نمایندگی در داخل و خارج از کشور و نیز موسسات بزرگ و کوچک است.

کاملا تحت وب و با قابلیت استفاده در انواع مرورگرها
قابلیت استفاده از دانگل سخت افزاری
قابلیت استفاده به صورت توزیع شده در هلدینگ‌ها و شرکت‌ها و شعب تابعه
قابلیت تهیه گزارشات متنوع و پویا با استفاده از ابزار قدرتمند Oracle BI Publisher
کارتابل و قابلیت تعریف گردش کار با استفاده از ابزار قدرتمند Oracle Workflow

Oracle Application Express یک پلتفرم توسعه کد است که ما را قادر می سازد تا برنامه‌های سازمانی مقیاس پذیر و ایمن را با ویژگی های کلاس جهانی بسازیم ، که می‌تواند در هر نقطه مستقر شود. ما برنامه‌هایی را در بانک اطلاعات Oracle پیاده سازی می‌کنیم ، این یعنی امنیت اطلاعات تضمین شده است با توجه به اهمیت امنیت اطلاعات در سازمان‌های بزرگ، بدون شک بهترین راهکار استفاده از ابزارهای مبتنی بر دیتابیس اوراکل می‌باشد. امنیت محصولات تولید شده تضمین شده می باشد.

پیاده سازی ارتباط با اپلیکیشن‌های ایجاد شده در اوراکل اپکس از درون فرم‌های ایجاد شده توسط اوراکل فرم که نکته قابل توجه بدین صورت است که ارتباط با Session های درونی Oracle APEX می‌باشد و تمامی پارامترهای ارسالی از طریق اوراکل فرم با چک سام (کلید محافظتی) برای جلوگیری از تغییر پارامترها در صفحه‌های اوراکل اپکس تعبیه شده است.